Pracowania architektoniczna IdeaSpace powstała z potrzeby kreowania przestrzeni, czynienia jej funkcjonalną i przyjazną, skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb Inwestora.

Jesteśmy zespołem młodych architektów, którzy przez lata zdobywali doświadczenie i ulepszali swój warsztat w renomowanych warszawskich pracowniach architektonicznych. Z naturalnej potrzeby ciągłego rozwoju i nawyku stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej, zrodził się pomysł na założenie autorskiej pracowni architektonicznej.

Specjalizujemy się w projektowaniu architektonicznym – tworzymy zarówno nowe indywidualne projekty, jak również wykonujemy adaptacje i przebudowy budynków istniejących.
Zajmujemy się także projektowaniem wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Na swoim koncie mamy wiele wykonanych projektów mieszkań oraz domów, jak i przestrzeni publicznych.

Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, wykorzystując całą zdobytą wiedzę i doświadczenie – priorytetem jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej pracowni każdy projekt powstaje w wyniku szczegółowej analizy potrzeb, oczekiwań i założeń budżetowych Inwestora. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu projektowego – od wstępnych koncepcji, przez wybory materiałów wykończeniowych po pełny projekt budowlany oraz nadzór nad realizacją na budowie.
Zapraszamy do współpracy

zespół IdeaSpace