Biuro projektowania wnętrz IdeaSpace powstało z potrzeby kreowania przestrzeni, czynienia jej funkcjonalną i przyjazną, skrojoną na miarę indywidualnych preferencji.

Jesteśmy zespołem młodych architektów, którzy przez lata zdobywali doświadczenie i ulepszali swój warsztat w renomowanych warszawskich pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich. Z naturalnej potrzeby ciągłego rozwoju i nawyku stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej, zrodził się pomysł na założenie autorskiej pracowni.

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Na swoim koncie mamy wiele wykonanych projektów mieszkań i domów, jak i przestrzeni publicznych – barów, kawiarni, gabinetów stomatologicznych oraz salonów fryzjersko-kosmetycznych. Zajmujemy się także projektami architektonicznymi, tworzymy zarówno nowe indywidualne projekty, jak również podejmujemy się adaptacji i rozbudów budynków istniejących.
Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu nadzorów autorskich zarówno w kraju, jak i zagranicą. Z powodzeniem współpracujemy z ekipami remontowo – budowlanymi jak i podwykonawcami.

Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem, wykorzystując całą zdobytą wiedzę i doświadczenie – priorytetem jest dla nas funkcjonalność, ergonomia i bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej pracowni każdy projekt powstaje w wyniku szczegółowej analizy potrzeb, oczekiwań i założeń budżetowych Inwestora. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy procesu projektowego – od wstępnych koncepcji, przez wybory materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia, po pełny projekt wykonawczy oraz nadzór nad realizacją na budowie.

Zapraszamy do współpracy!